Penzion v Borové Ladě k okamžitému převzetí

nemovitost
makler
Realitní kancelář Real
Ing. Marie Kadlecová
+420 602 106 436Č.zakázky: 180O2001
Lokalita: Borová Lada
Město: Borová Lada
Typ objektu: Hotely penziony a restaurace
Druh: hotel
Plocha: 1457 m2
Užitná plocha: 386 m2
Zastavěná plocha: 203 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 1253 m2
Energetická náročnost:G

Představuji Vám Penzion Borováček, malý rodinný penzion v srdci Šumavského národního parku a CHKO Šumava, v centru obce Borová Lada. Má zastavěnou plochu 204 m2 a okolní pozemek pro další využití o výměře 1.253 m2 včetně vlastního asfaltového parkoviště pro 6 automobilů.
Celková kapacita penzionu je 22 lůžek v 7 pokojích, každý s vlastním příslušenstvím (WC, koupelna s vanou nebo sprchou, televize, SAT) , na každém patře je malá kuchyňka. Kromě toho se v přízemí nachází samostatný byt 4+1 s velkým obývákem a prosklenou pavlačí podél objektu, v suterénu pak technické podlaží s garáží.
Obytná plocha 219 m2, plocha příslušenství (chodby, schodiště, tech. podlaží s garáží) 169 m2. Užitná plocha celkem 388 m2. Cena 1 m2 užitné plochy vychází na cca 31.000,-Kč za 1 m2 (okolní pozemek a zast. plocha včetně)
Celý objekt je napojený na inž. sítě a je zateplený. Vytápění zajišťuje elektrické topení – částečně AKUnádržemi, částečně úsporné mramorové sálavé panely, které jsou napájené také vlastní fotovoltaickou elektrárnou umístěnou na střeše (licence na 25 roků). Součástí volného pozemku je vlastní parkoviště pro návštěvníky. Penzion se prodává s veškerým vybavením - tak, aby mohl být ihned po koupi využíván novým majitelem.
Původní stavba – dům Okál pochází z 80. tel V přízemí se nachází samostatný byt 4+1 s prosklenou zimní zahradou podél objektu. V podkroví jsou 2 čtyřlůžkové pokoje každý se sprchou a WC, které mají vlastní vchod, ze společné verandy. K těmto dvěma pokojům patří společná kompletně vybavená kuchyňka. V technickém podlaží v suterénu pod celou touto částí se nachází garáž a sklady.
Zděná přístavba z r.2006 zahrnuje celkem 5 pokojů - 2 čtyřlůžkový, 3x dvoulůžkový pokoj. Tato část není podsklepená. V přízemí jsou dva dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) a TV a SAT. Mají společnou kompletně vybavenou kuchyňku.První patro: 1x čtyřlůžkový pokoj, 1 x dvoulůžkový pokoj. Oba mají opět každý vlastní sociální zařízení /sprcha, umyvadlo, WC/ a TV a SAT. K dispozici společně vybavená kuchyňka.Podkroví: 1x čtyřlůžkový apartmán + vlastní koupelna /vana, umyvadlo WC/ s vlastní kuchyňkou a TV a SAT. PENB se nyní zpracovává, proto je zatím uvedena kategorie \"G\".
Borová Lada s nadm.výškou 865 m.n.m. je celoročně využívané horské středisko s dobrou občanskou vybaveností, které je obklopené kouzelnou přírodou, v těsné blízkosti Chalupské slati, jedné z nejkrásnějších na Šumavě. Spolu s blízkou Kvildou jsou východiskem turistických tras a bílých stop v nejmalebnějších lokalitách Šumavského národního parku. Vysoká poloha zaručuje na šumavských pláních celoroční skvělé podmínky pro relaxaci a bohatou, až do brzkého jara trvající, sněhovou pokrývku - ideální podmínky pro lyžaře, milovníky bílé stopy. V blízkém dosahu jsou i lyžařské vleky. Na jaře, v létě a na podzim si přijdou na své cyklisté a houbaři. Přímo v Borové Ladě stojí také za návštěvu unikátní soví voliéra.

Zde najdete turistické zajímavosti v okolí Borové Lady:
https://www.ceskehory.cz/pruvodce/borova-lada.html
9 950 000 Kč
Může Vás taky zajímat

Pro tento typ domu a kategorii není v databázi žádný podobný.